Odpowiedz 
King Of Europe 12 lipca
Autor Wiadomość
Selected Offline
Ogarniam na suchym

Liczba postów: 378
RE: King Of Europe 12 lipca
Na king of europ pojechaliśmy z dużym entuzjazmem. Nowy tor impreza wyższej rangi więc myśleliśmy że impreza będzie naprawdę profi zorganizowana.
Na miejscu tłumy ludzi i samochód na samochodzie. Oczywiście o miejscach parkingowych organizacja nie pomyślała. Centrum miasta to pewnie wszyscy metrem przyjadą...
Na impreze nie wpuszczali z żadnymi płynami, nawet tymi które kupiło się u nich w barze...
[Obrazek: IMAG0456.jpg]
Trybuny były rozstawione tak, że z tych koło parku maszyn praktycznie nie było nic widać, a tych koło samej trasy było za mało! Jeśli nie stało się przy samych barjerkach to wszystko zasłaniał tłum. (2 typów nawet siedziało na drzewie).
Gdy zaczęło się top 32 tłum koło samej trasy zrobił się tak duży, że już nic kompletnie nie było widać dlatego szybko uciekliśmy na drugie trybuny, po drodze zobaczyliśmy ciekawe zjawisko.
[Obrazek: IMAG0468.jpg]
Ochrona zamknęła bramę wejściową ludziom którzy 100m wcześniej kupili dopiero co bilety. Zrobili zakaz wstępu bez tłumaczenia dlaczego tak jest... hmm pewnie dlatego przy busie gdzie sprzedawali bilety zrobiła się awantura. Ważne jest to by zarobić...

Sam system oceniania w KoE z tego co usłyszałem od komentatorów to była jakaś paranoja. Jazdy w drzwi w drzwi, Zapomnij... nie przejdziesz do Top16. Jeśli osoba goniąca jechała nawet 40m za uciekającym ale jechała większymi kontami mogła zdobyć maks 10 pkt, a jadąc drzwi w drzwi 5. To są twiny czy jazda indywidualna?
Wiadomo że jazda drzwi w drzwi wiąże się z tym, że auto goniące będzie miało mniejszy kąt, ale to chyba o to chodzi by kierowca umiał utrzymać się za uciekającym a nie jechał jak by był sam na torze. Jeszcze ten długi czas oczekiwania zanim pojedzie nastepna para...

Sama trasa sama w sobie całkiem niezła tylko co z tego jak nie można było obejrzeć pełnego przejazdu. Mogła by być trochę dłuższa.

Najbardziej brakowało nam dobrych twinów, na luźnych przejazdach przed top 32 było kilka fajnych akcji ale to wszystko kropla w morzu raków.
Z Koe wyjechaliśmy zanim skończyło się top 32 bo nie było sensu tam dłużej siedzieć.

Niby poważna impreza ale organizacja sama w sobie bardzo słaba. Może kiedyś się to zmieni.

Maju załapał się na sesję z japończykiem
[Obrazek: IMAG0457.jpg]
[Obrazek: IMAG0460%25281%2529.jpg]
[Obrazek: IMAG0466.jpg]
Więcej zdjęć nie robiliśmy bo nam się nie chciało Wink
07-14-2014 01:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
cygan Offline
PolskieAE86

Liczba postów: 213
Auto: E36 318TI
Na drzewie siedziało 4 typów potem a z trybunami racja powinny być przy trasie a nie przy placu gdzie tylko kręcili bąki i stuntu było trochę miałem tyle szczęścia że przy samej bandzie się ustawiłem a z tym zostawianiem płynów jakieś jaja były przy mnie 3 gości przy ochroniarzu stali i pili piwo które przerzucili przez ogrodzenie
07-14-2014 02:36 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ponczak Offline
Administrator

Liczba postów: 2,558
Auto: AE36 318ti
Jednym słowem beka Big Grin

[Obrazek: tanidrift.png]
07-14-2014 02:54 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
maju Offline
Ogarniam na suchym

Liczba postów: 588
Beka max XD zapłaciłem 30zł i nic nie widziałem, tylko w parku maszyn troche furek pomacaliśmy. Z plusów to jedzenie było dobre Big Grin

[Obrazek: lKLozKz.png]
GG: 45347485
07-14-2014 06:11 PM
cygan Offline
PolskieAE86

Liczba postów: 213
Auto: E36 318TI
Podsumowując: lepiej jechać na event tanidrift i wziąć ze sobą grila
07-14-2014 09:44 PM
Ali Offline
Ogarniam na mokrym

Liczba postów: 74
Auto: e30
haha moja Pepsi xD Tongue

Ali e30 Aero
07-14-2014 10:00 PM
BPX33 Offline
Swiftkid

Liczba postów: 128
Auto: Swift Mk IV '98
(07-14-2014 09:44 PM)cygan napisał(a):  Podsumowując: lepiej jechać na event tanidrift i wziąć ze sobą grila

Popieram!Big Grin

[Obrazek: c0f263992145750c.jpg]
[Obrazek: 434007fed9d173afmed.jpg]
07-15-2014 01:02 PM
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości